Producenci
Wyprzedaż !!
T-shirt Liang Gray
T-shirt Liang Gray
46,00 zł 31,00 zł
T-shirt Black
T-shirt Black
48,00 zł 22,00 zł
Krótkie Spodenki Tablice
Krótkie Spodenki Tablice
61,00 zł 46,00 zł
T-shirt Street Boys Black
T-shirt Street Boys Black
41,00 zł 28,00 zł
Jak wybrać rozmiar?

 

Jak wybrać rozmiar dla twojego dziecka?


  "Normal + Fat" czy "Normal + Slim"

 

“Normal + Fat“ jest to rozmiarówka w której najlepiej wyglądają dzieci normalnej budowy ciała oraz te grubszej kości. Nie oznacza to, że są to jakieś nadwymiary. Normalne dziecko lubiące odrobinę luźniejsze ubrania będzie zadowolone. Nie polecamy natomiast “Normal + Fat” dla dzieci chudych. Dzieci grubszej kości nie licząc naprawdę dużych otyłości będą zadowolone. Ze względu na zawartość elastanu w naszych dzianinach jest ona rozciągliwa i zapewnia bardzo szeroki zakres rozmiarowy. Tu jest link do produktów tej rozmiarówki.


“Normal + Slim” jest rozmiarówką przeznaczoną dla dzieci normalnej budowy ciała i szczupłych. Nie oznacza to, że są to ubrania dla wyjątkowo chudych. Dziecko normalnej budowy ciała lubiące odrobinę dopasowane rozmiary będzie zadowolone. Nasze dzianiny zawierają elastan przez co są rozciągliwe i zapewniają wygodę użytkowania oraz szeroki zakres rozmiarowy. Nie polecamy natomiast “Normal + Slim” dla dzieci grubszych. Tu jest link do produktów tej rozmiarówki.

Za każdym razem proszę zapoznać się z tabelą rozmiarową. Oczywiście wszystkie produkty można wymienić na inny rozmiar lub zwrócić za darmo ciągu 30 dni.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl